• 0212 515 0 717 (pbx)

 • info@senasspizza.com.tr

İnsan Kaynakları Politikası

İnsan gücü ihtiyacını karşılayarak, en verimli şekilde istihdam edilmesini ve devamlılığını sağlamaktır. Şirketimizin hedef ve stratejilerine uygun nitelikli insan gücü istihdamını sağlamak. Çalışanlarımızın motivasyonlarını ve bağlılıklarını ön planda tutarak, çalışmaktan mutluluk duymasını ve yaptığı işten tatmin olmasını sağlamak. Çalışanlarımızın bilgi, beceri ve yetkinliklerini en verimli biçimde kullanmalarını destekleyerek, şirkete ve kendilerine katkılarını en yüksek düzeye çıkarmak. Sürekli eğitimlerle kişisel ve mesleki gelişimi desteklemek. Çalışanlarımız için şeffaf ve açık bir yönetim politikası izlemek. Verimli bir iş ortamı açısından güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak ve devamlılığını sağlamak başlıca görevimizdir.

 • İşe Alım

  İşe alım sürecinde amacımız organizasyon olarak inandığımız değerlere, SENASS çalışanının sahip olması gereken ana yetkinliklere ve iş ailelerine özel aranan fonksiyonel yetkinliklere sahip kişileri seçmektir. 

 • Ücret ve Ödüllendirme

  Ücret ve Ödüllendirme Şirketimizde ortak bir kademe yapısı ile yönetilen, işin içeriğine dayalı bir ücretlendirme sistemi kullanılmaktadır. İş değerlendirme yöntemi ile işler değerlendirilerek eşit, rekabetçi ve piyasa ile uyumlu ücret politikası oluşturulması amaçlanmakta; ücretlendirme uygulamaları belirlenirken yıllık piyasa ücret araştırmaları da kullanılmaktadır.  

 • Sosyal Haklar

  Tüm çalışanlarımız yan haklar paketinden yararlanabilmektedir. Bununla birlikte tüm çalışanlarımıza yemek ve servis hizmeti sağlanmakta, dönemsel olarak BETAMARK Grup şirketlerinin ürünlerinden oluşan hediye paketi ve alışveriş çeki sunulmaktadır.  

 • Eğitim ve Gelişim

  Çalışanlarımıza ve aramıza yeni katılan tüm çalışma arkadaşlarımıza, kişisel gelişimlerini ve mesleki kariyerlerini planlayabilecekleri çeşitli uzmanlık programları, mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri ve liderlik gelişim programları sunuyoruz.   

 • İş sağlığı ve güvenliği

  Firmamızda İş Sağlığı ve İş Güvenliği Sistem gereklilikleri uygulanmaktadır.  

 • Çalışma Süreleri

  Şirketimizde haftalık çalışma süresi tüm çalışanlar için 45 saattir. İdari personel için çalışma saatleri Pazartesi-Cuma günleri 08:30-18:30 saatleri arasındadır. Ayrıca, farklı vardiya düzenlemeleri uygulanmaktadır.

 • İzinler

  İşyerimizde, yıllık ücretli izin, evlilik izni, doğum ve süt izni, rapor (hastalık) izni, yakın vefatı izni, ücretsiz izin 4857 sayılı kanuna göre ve personel izinlerinin düzenlenmesi talimatında belirtildiği şekilde uygulanır.

© 2016 SENASS PİZZA tüm hakları saklıdır.. MODD/Works