• 0212 515 0 717 (pbx)

  • info@senasspizza.com.tr

>

İş başvuru formu

İş başvuru formu

Potansiyelini tam olarak kullanan, amaçlarını şirket hedefleri ile bütünleştirmiş, gelişmeye ve geliştirmeye açık, SENASS’ın girişimci ve öncü ruhunu yansıtan, müşteri odaklı, hızlı ve dinamik, verimlilik ilkesini özümsemiş, sağlam bir takım oyuncusu, yaratıcı ve yenilikçi, basarı tutkunu çalışanlar tercihimizdir. Analitik düşünme, stratejik yönlendirme, girişimcilik, güçlü iletişim ve etkileme, sonuç odaklılık, sürekli performans gelişimi, takım çalışması, kendini ve ekibini geliştirme, kendine güven, yeterli eğitim ve deneyim beklentilerimizdir.

Amacımız, bizi geleceğe taşıyacak ve uygun yetkinliklere sahip çalışanları işe almak ve bu kişileri en kısa sürede geliştirerek iş sonuçlarına katkılarını arttırmaktır.

Başvuru değerlendirme sürecinde pozisyona uygun olan adaylar görüşmeye davet edilir. Adayın pozisyona uygunluğu farklı ölçüm araçları kullanılarak değerlendirilir. Şirketimize ulaşan tüm başvurulara olumlu veya olumsuz yanıt verilerek süreçlerimiz tamamlanır.

Siz de ekibimizin bir parçası olmak isterseniz info@senasspizza.com.tr adresinden aşağıdaki açık pozisyonlarımıza başvurabilir veya insan kaynakları özgeçmiş veritabanımızda yer almak için özgeçmişinizi paylaşabilirsiniz.

© 2016 SENASS PİZZA tüm hakları saklıdır.. MODD/Works