• 0212 515 0 717 (pbx)

  • info@senasspizza.com.tr

Üretim Tesisimiz

Üretim Tesisimiz

SENASS Pizza’nın sahip olduğu tüm ürünleri; 10.000 m2 arazi üzerinde kurulu, yüksek teknoloji ile donatılmış SENASS Pizza’nın modern tesisinde tam hijyenik, sağlıklı, güvenilir ve yüksek kalite anlayışıyla üretip paketlenmektedir. SENASS Pizza’nın İstanbul Beylikdüzü ilçesindeki tesisi yıllık 1.500 ton/yıl paketleme ve 7.000.000 adet üretim kapasitesi ile kendi alanında Türkiye’nin en büyük tesisidir. SENASS Pizza’nın üstün kalite ve gıda güvenliği anlayışı, sahip olduğu uluslararası sistem ve ürün belgelerine dayanmaktadır. SENASS Pizza, FSSC 22000 Gıda Güvenliği Sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve Helal Gıda Uygunluk Belgesi’ne sahiptir.

Üretim ve Hammadde

SENASS Pizza’nın, uluslararası standartlara göre analizleri yapılan hammaddeleri, tüketicilerin lezzet hassasiyetine göre formülüze edilerek hazırlanır. Üretim test işleminden sonra analiz sonuçları uygun olan hamur üretim yapılmak üzere tam otomatik üretim makinelerine kapalı hatlar içerisinde nakledilir. Modern teknoloji ile çalışan makineler ile üretimi gerçekleştirilen pizzalar el değmeden paketlenerek etiketlenir, tarih ve parti numaraları yazılır, garanti bantları takılır ve soğuk zincir deposuna bantlar eşliğinde aktarılır.

EŞSİZ HAMUR

Özel Pizza Sosu...

Senass Pizza, sektöründe 16 yılı aşan tecrübesi ile donuk bir pizzadan beklediğinizden çok daha fazlasını size sunar.

TARİFSİZ LEZZET

Kaliteli ve bol malzemeli...

Vazgeçilmez lezzetin sırrı, özel pizza hamuru formülümüz ve pişirme tekniğimizde saklıdır. Profesyonellerin SENASS markasını güvenerek tercih etmesinin en önemli nedeni, kalite politikamız ve değerlerimizden asla ödün vermememizdir.

MÜŞTERİLERİMİZ

© 2016 SENASS PİZZA tüm hakları saklıdır.. MODD/Works